Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska

Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska

Blackmagic smartview duo
Dickensa 15, 02-382 Warszawa https://sklep.cyfrowarepublika.pl

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Blackmagic smartview duo

Wszystko, co potrzebne do tworzenia i edycji materiałów wideo znajdziesz na stronie sklep.cyfrowarepublika.pl. Firma jako autoryzowany dystrybutor takich zagranicznych marek jak: Blackmagic Design, Samyang, Tangent Devices, Tilta czy Switronix oferuje klientom zakup profesjonalnych produktów w bardzo okazyjnych cenach. Każdy z nich cechuje się wysoką jakością wykonania i wyposażony jest w szereg zaawansowanych funkcji pomocnych przy produkcji.

Na stronie sklepu znajdziesz ciekawy wybór narzędzi m.in. do edycji wideo i postprodukcji, konwerterów i routerów wideo, skanerów filmowych, a także sprzętu do monitorowania produkcji na żywo Blackmagic SmartView Duo z wbudowanym multi view, który pozwala na podgląd materiału z 8 kamer na pojedynczym monitorze. 

Ponadto firma zajmuje się również wynajmem sprzętu, obsługując zarówno studentów, firmy, jak i osoby fizyczne. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy zapalonym amatorem, możesz skorzystać z szerokiej oferty urządzeń, które wykorzystasz podczas sesji zdjęciowej, nagraniowej czy do edycji plików audio i video. 

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Hydroidea Roman Bloch Spółka Komandytowa

Glassandmore.pl

service picture

Glassandmore.pl

Bruzdowa, 19a Warszawa Zobacz witrynę

Perfect Project Aleksandra Majsiuk