Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO

Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO

Żłobek Tarchomin - http://www.akadero.pl/
Strumykowa 23A, 03-138 Warszawa 500 650 220 http://www.akadero.pl/

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Żłobek Tarchomin - http://www.akadero.pl/

Aby posłać maluszka do żłobka, należy odpowiednio się do tego przygotować. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest, oczywiście, wybór odpowiedniej placówki. Rodzice mogą wybierać pomiędzy instytucjami prywatnymi i publicznymi.

Po zapisaniu maluszka do wybranego żłobka, warto umówić się na tak zwaną adaptację. To czas, który daje się dziecku na oswojenie z nowym miejscem i sytuacją , w której musi zostać na kilka godzin pod opieką innych osób. Najczęściej adaptacja zaczyna się od odwiedzin w żłobku razem z mamą. Kolejnym krokiem jest pozwolenie na zabawę z dziećmi, gdy mama jest blisko, ale nie bezpośrednio przy maleństwie.

Ostatnim korkiem oswajania jest pozostanie na godzinę lub dwie bez rodzica, aby w efekcie końcowym zacząć radośnie uczęszczać do żłobka każdego dnia.

Jednym z takich miejsc jest żłobek na Tarchominie, gdzie dzieci mogą liczyć na troskliwą opiekę, zainteresowanie oraz bogatą ofertę zajęć. Strona internetowa akadero.pl bogata jest w niezbędne każdemu rodzicowi informacje. 

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Inne firmy w tej okolicy

Hydroidea Roman Bloch Spółka Komandytowa

Glassandmore.pl

service picture

Glassandmore.pl

Bruzdowa, 19a Warszawa Zobacz witrynę

Perfect Project Aleksandra Majsiuk